Jäsenyhdistykset

Espoo

Puheenjohtaja Olavi Lindholm

Ota yhteyttä:

espoo@samsuomi.fi

Tutustu toimintaan

Helsinki

Puheenjohtaja Siiri Nousiainen

Ota yhteyttä:

info@samhelsinki.fi

Tutustu toimintaan

Hyvinkää

Puheenjohtaja Tarja Hyytinen

Ota yhteyttä:

tarja_hyytinen@hotmail.com

Hämeenlinna

Puheenjohtaja Anne Ranta-Eskola

Ota yhteyttä:

hameenlinna@samsuomi.fi

Tutustu toimintaan

Joensuu

Puheenjohtaja Lasse Neuvonen

Ota yhteyttä:

joensuu@samsuomi.fi

Tutustu toimintaan

Jyväskylä

Puheenjohtaja Hanna Vehmas

Ota yhteyttä:

jyvaskyla@samsuomi.fi

Tutustu toimintaan

Järvenpää

Puheenjohtaja Pasi Ketolainen

Ota yhteyttä:

ketolainen@saunalahti.fi

Kokkola

Puheenjohtaja Niina Hämäläinen

Ota yhteyttä:

kokkola@samsuomi.fi

Tutustu toimintaan

Kotka

Puheenjohtaja Ville Länsimies

Ota yhteyttä:

ville@lansimies.com

Englanninkielinen päiväkoti Kotka

Kouvola

Puheenjohtaja Veli Vartiala

Kuopio

Puheenjohtaja Matti Jantunen

Ota yhteyttä:

kuopio@samsuomi.fi

Lahden seutu

Puheenjohtaja Raimo Salovuori

Ota yhteyttä:

raimo.salovuori@nokia.com

Lappeenranta

Puheenjohtaja Ritva Louhiranta

Ota yhteyttä:

ritva.louhiranta@gmail.com

Tutustu toimintaan

Loimaan seutu

Puheenjohtaja Anne Järvinen

Ota yhteyttä: 

loimaanseutu@samsuomi.fi

Tutustu toimintaan

Mikkeli

Puheenjohtaja Pirita Huikuri

Ota yhteyttä:

pirita.huikuri@raminkonditoria.fi

Päiväkoti Enkku

Oulu

Puheenjohtaja Heidi Romppainen

Ota yhteyttä:

oulusam@gmail.com

Tutustu toimintaan

Pieksämäki

Puheenjohtaja Pekka Seppä

Ota yhteyttä: 

pekka.seppa@surffi.fi

Päiväkoti Sylvin Syli

Pori

Puheenjohtaja Leena Mäkinen

Ota yhteyttä:

pori@samsuomi.fi

Tutustu toimintaan

Rauma

Puheenjohtaja Marika Leppänen

Ota yhteyttä:

marika.leppanen@topteam.fi

Riihimäki

Puheenjohtaja Sebastian Vilja

Tutustu toimintaan

Rovaniemi

Puheenjohtaja Matti Lindholm

Ota yhteyttä:

mattirovaniemi@gmail.com

Savonlinna

Puheenjohtaja Harri Leppänen

Ota yhteyttä: 

savonlinna@samsuomi.fi

Tutustu toimintaan

Seinäjoen seutu

Puheenjohtaja Heikki Kulju

Ota yhteyttä:

dante@japo.fi

Tutustu toimintaan

Tampere

Puheenjohtaja Jaakko Barsk

Ota yhteyttä:

jaakko.barsk@hotmail.com

Tutustu toimintaan 

Tornio

Puheenjohtaja Kaarina Aho

Ota yhteyttä: 

kaarina.aho@pp.inet.fi

Turku

Puheenjohtaja Manolis Huuki

Ota yhteyttä: 

turku@samsuomi.fi

Tutustu toimintaan

Vaasa

Puheenjohtaja Jasmin Granholm

Ota yhteyttä:

vaasa@samsuomi.fi

Tutustu toimintaan

Valkeakoski

Puheenjohtaja Antti Selkee

Ota yhteyttä: 

antti.selkee@valkeakoski.fi

Pin It on Pinterest

Share This